Lid-maat-schap Platform Begeleid Werken

Printervriendelijke versie

Het Vlaams Platform Begeleid Werken streeft er naar om de functie Begeleid Werken kwaliteitsvol verder uit te bouwen.

Het is een verzameling van overwegend voorzieningen die Begeleid Werken aanbieden binnen een VAPH-erkenning (zowel ambulant als binnen residentiële settings) en ook organisaties die sterke linken hebben met Begeleid Werken (vb. scholen).

We kunnen het lidgeld heel laag houden: € 50, dank zij de vrijwillige inzet van veel gedelegeerden uit voorzieningen die willen investeren in de functie Begeleid Werken.

Door lid te worden bent u solidair in het samen uitbouwen van de goede praktijk van het Begeleid Werken, toont u respect voor het engagement van alle mensen die een actieve rol opnemen bij de uitbouw van Begeleid Werken en voor hun realisaties, kunt u mee genieten van ledenvoordelen (kortingen op publicaties, cliëntendagen, info op de website, modelvoorbeelden van contracten,…), helpt u mee de website verder uitwerken en ben je als volwaardig lid aangesloten bij het Regionaal Steunpunt van het Platform.

Na betaling krijgt u een persoonlijke code met toegang tot specifiekere informatie op www.begeleidwerken.be.

Lidmaatschap vernieuwen
 

  • graag checken op de website of uw gegevens nog correct zijn!
        aanpassen indien nodig en wijzigingen doormailen naar
        webonderhouder@begeleidwerken.be en info@begeleidwerken.be
  • € 50 storten op IBAN rekeningnummer BE63 3630 8457 1108 (BIC: BBRU-BE-BB)
        met mededeling ‘lidgeld JAARTAL + naam voorziening’
  • geef een seintje indien u een betalingsbewijs wenst
     

Lid worden van het Platform Begeleid Werken
 

  • registratieformulier invullen
  • € 50 storten op IBANrekeningnummer BE63 3630 8457 1108 (BIC: BBRU-BE-BB) 
        met  mededeling ‘lidgeld JAARTAL + naam voorziening’
  • geef een seintje indien u een betalingsbewijs wenst
     

Steunpuntverantwoordelijken
 

Antwerpen Noord Zuid:
Wim De Prycker, Pegode Niel, wim.deprycker@pegode.be

Antwerpen Zuiderkempen:
Johan Van Herck, MPI Oosterlo, johan.van.herck@mpi-oosterlo.be

Brabant Halle-Vilvoorde:
Francine Wastiels, dienst Begeleid Werken Magda B/H/V, begeleidwerken@zonnelied.be

Brabant Leuven:
Jan Damen, Magda Leuven, jan.damen@telenet.be 

Limburg:
Willy Van Roelen, 't Hoeveke OC Sint Ferdinand Lummen, willy.van.roelen@fracarita.org  

Oost-Vlaanderen Midden:
Sarah Stevens, Mariaheem Zwalm Beerlegem, begeleid.werken@vzwdebolster.be  

Oost-Vlaanderen Waas & Dender:
momenteel geen contactpersoon 

West-Vlaanderen Noord:
Gudrun Vanderhaeghe, Oranje Brugge, gudrun.vanderhaeghe@oranje.be 

West-Vlaanderen Westhoek:
Marleen Proot, Duin en Polder Diksmuide, jobbureau@duinenpolder.be 

West-Vlaanderen Zuid:
Lut Louwagie, Maatwerk Groep Ubuntu Avelgem, lut.louwagie@groepubuntu.org