CONTACT

Printervriendelijke versie

West-Vlaanderen west-vlaanderen Oost-vlaanderen Antwerpen vlaams-brabant Limburg

 
Steunpunten:

Per regio is er een steunpunt opgericht met specifieke opdracht.
Elk steunpunt bestaat uit verschillende organisaties die in deze regio Begeleid Werken aanbieden. 

Klik op het juiste steunpunt voor meer diensten Begeleid Werken.


Antwerpen Noord Zuid:               
Wim De Prycker
Ilse De Loos

03 / 450 92 90
0497 / 21 89 56

wim.deprycker@pegode.be
ilse.de.loos@katrinahof.be  


Antwerpen Zuiderkempen:         

Raf Hensbergen

 0486 / 41 26 97  raf.hensbergen@mpi-oosterlo.be

Vlaams Brabant Brussel-Halle-Vilvoorde:  

Francine Wastiels

 0477 / 87 85 02 begeleidwerken@zonnelied.be

Vlaams Brabant Leuven:

Jan Damen

0472 / 45 65 64  magdaleuven@oostrem.be

Limburg:  

Ellen Becker

 0486 / 12 78 21 ver.jobcoach@kla.stijn.be  

Oost-Vlaanderen Midden:  

Sarah Stevens

 0479 / 50 07 93  begeleid.werken@vzwdebolster.be

Oost-Vlaanderen Waas en Dender:

Alain Matthyssens            0493 / 25 63 20       alain.matthyssens@katrinahof.be


West-Vlaanderen Noord:  
Gudrun Vanderhaeghe  0472 / 11 90 72

gudrun.vanderhaeghe@oranje.be


West-Vlaanderen Westhoek:  

Marleen Proot

 0478 / 20 24 28 jobbureau@duinenpolder.be

West-Vlaanderen Zuid:  

Lut Louwagie

 0499 / 52 10 51 lut.louwagie@groepubuntu.org